Робота державних службовців - праця на благо нашої держави

У четвер, 21 червня, у стінах Сумської районної ради вітали державних службовців з професійним святом. Заступник голови Сумської райдержадміністрації Людмила ЛИТВИНОВСЬКА та керуючий справами виконавчого апарату Сумської районної ради Ірина БОЯРИНОВА відзначили грамотами і нагородами дерслужбовців району, які вже не перший рік працюють на благо району та досягли певних успіхів у своєму напрямку.

- Шановні колеги! Ви - творці та гаранти демократії, творці сучасності, - звернулася до присутніх Ірина БОЯРИНОВА, - Хто як не ви знає найкраще проблеми жителів району і робить все, для того, щоб їх вирішити. Доля кожного громадянина в ваших руках, адже саме ви формуєте щасливе майбутнє України, її процвітання і майбутнє.

До привітання долучились і ветерани району, які й досі працюють у державних установах не тільки району, а й області та подають приклад для держслужбовців, що лише обирають свй життєвий шлях. До слова, нові кадри райдержадміністрації склали присягу державного слудбовця і з цього дня вже офіційно стали "слугами народу".

Святковий настрій присутнім дарували творчі колективи району.

Загалом, Інститут державної служби, в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету), з'явився 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах українських земель незалежної Української Держави. Від приходу до влади гетьмана Павла Скоропадського 29 квітня 1918 року було запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби. Чільне місце тут посідає Постанова Ради Міністрів Української Держави про урочисту обітницю урядників і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі від 30 травня 1918 року.

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Робота державних службовців - праця на благо нашої держави