День національної поліції України святкують у районі

День Національної поліції України - це свято, яке з цього раоку відзначається щорічно 04 липня згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97.

Сьогодні, 4 липня, у Сумському районному відділі поліції голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО та Анатолій САЛОГУБ відзначали грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю найкращих поліцейських району, серед яких: Микола ЗИМОГЛЯД, Євгеній МЕЛАШЕНКО, Сергій ЯЛОВЕЦЬ та інші...

- У цей день вітаю всіх, для кого служба в є справжнім покликанням душі, - привітав зі святом служителів населенню Сумського району Анатолій САЛОГУБ. - Я впевнений, що ваші лави будуть все більше поповнюватися молодими, чесними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі.
Від щирого серця бажаю Вам стійкості, мужності, успіхів, матеріального благополуччя, любові, миру і добра!

Також, вітав своїх колег і начальник Сумського районного відділу поліції Андрій СЕРДЮК. За бездоганну службу на балаго громадян Сумського району і за сумлінне виконання службових обов'язків поліцейських нагородили грамотами, відзнаками, а також присвоїли чергове звання деяким співробітникам відділу за багаторічну бездоганну службу.

- Я щиро вдячний районній владі за те, що зараз співпраця між нами знаходиться на найвищому рівні, - зазначив Андрій СЕРДЮК. - Саме завдяки районного керівництва і депутатського корпусу наш відділ вважають не тільки найкращим в області і ставлять в приклад іншим, а і відзначають його як один з найкращих відділів на теренах України.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ День національної поліції України святкують у районі